بخشداری بسطام
ENGLISH
روستاهاي علي آباد، ميان آباد، قهج عليا و سفلي،  در دومين دهگردشي ميزبان فرماندار،بخشدار و مديران شهرستان شدند تا با بيان رو در روي مشكلات قدمي در راه حل آن ها برداشته شود. 1395/07/30
دومين دهگردشي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان شاهرود به چند روستاي بخش بسطام
روستاهاي علي آباد، ميان آباد، قهج عليا و سفلي، در دومين دهگردشي ميزبان فرماندار،بخشدار و مديران شهرستان شدند تا با بيان رو در روي مشكلات قدمي در راه حل آن ها برداشته شود.
سيد محمدرضا هاشمي به همراه بخشدار بسطام و تعدادي از مديران دستگاه هاي اجرايي در برنامه دهگردشي خود به 4 روستاي بخش بسطام با هدف حضور در بين مردم و بررسي مسايل و مشكلات و در نهايت اتخاذ تدابير لازم به منظور رفع آنها سفر نمودند.

روستاهاي علي آباد، ميان آباد، قهج عليا و سفلي، در دومين دهگردشي ميزبان فرماندار و مديران شهرستان شدند تا با بيان رو در روي مشكلات قدمي در راه حل آن ها برداشته شود.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان شاهرود در اولين نقطه حضور خود و همراهانش در روستاي ميان آباد گفت: يكي از ويژگي هاي اصلي اين انقلاب ارتباط مستقيم مردم و مسئولان همين ويژگي عامل رشد، پيشرفت، بالندگي و تداوم انقلاب به شمار مي رود.
وي تصريح كرد: حضور مسئولان در ميان مردم يك وظيفه است كه بايد به نحو احسن به انجام برسد هر چند نمي توانيم تمامي مشكلات را برطرف كنيم ولي از هيچ كوششي در رفع مشكلات مردم دريغ نكرده و توجه و رسيدگي به حال مردم را وظيفه خود ميدانيم.
فرماندار شاهرود در ادامه اين ديدار در ميان مردم روستاي علي آباد با بيان اين كه هدف ما ايجاد بسترهاي مناسبت به منظور ماندگاري مردم بويژه نسل جوان در روستا هاست افزود: با مهاجرت به شهرها علاوه بر ايجاد حاشيه نشيني در شهرها، مشكلات عديده اي براي آنان ايجاد ميشود.
هاشمي اظهار داشت:ما در كشور خود نعمت هاي بسيار زيادي داريم كه مهم ترين آن ها نعمت ولايت و امنيت است و در كنار آن مي توان به بالاترين سرمايه جمهوري اسلامي ايران يعني اعتماد مردم اشاره كرد.
وي اين بار در ميان مردم روستاي قهج سفلي با تاكيد بر اين كه نگاه دولت در كار و خدمت ،خدمت رساني صادقانه و رسيدگي به حال مردم بويژه اقشار آسيب پذير است افزود: سياستهاي اعلامي و رويكرد و نگاه دولت تدبير و اميد تعالي زندگي و افزايش اميد در بين مردم بويژه روستاييان عزيز است.

فرماندار شاهرود همچنين در مورد اهميت سرشماري گفت: اجراي اين طرح بسيار مهم است و همه بايد در اين طرح ملي شركت نمايند چراكه اصل و پايه برنامه ريزي آمار و اطلاعات صحيح است.
هاشمي درپايان با حضور خود در روستاي قهج عليا گفت: براي اولين بار سرشماري نفوس ومسكن بصورت اينترنتي و بدون كاغذ انجام مي شود وباتوجه به بيانات مقام معظم رهبري ورياست محترم جمهور لازم است تمام ارگانها و مديران ادارات و نهادها بويژه مردم عزيز در راستاي جمع آوري اطلاعات صحيح اهتمام لازم راداشته و با ماموران آمارگير همكاري لازم نمايند
وي خاطرنشان كرد: سرشماري كامل ترين و موثرترين شيوه براي جمع آوري اطلاعات مورد نياز كشور محسوب مي شود چرا كه اجراي سرشماري به روش اينترنتي باعث كاهش هزينه و زمان خواهد شد كه به نوعي تحقق شعار سال 95 نيز خواهدبود.
در ادامه اين جلسه نمايندگان ميان آباد، علي آباد، قهج عليا و سفلي، مشكلات منطقه خود را بيان كردند و هر يك از مديران در راستاي مشكلات مطرح شده توضيحاتي داده، راهكار حل مشكل را براي مردم تشريح كردند همچنين ديدار با خانواده شهيد والامقام خيده در روستاي قهج عليا نيز زينت بخش اين سفر كوتاه بود.
تعداد بازدید: 112
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي:بسطام- خيابان شهيد طالقاني- بالاتر از امامزاده محمد(ع) جنب خيابان ارگ- كدپستي: 3641863491- تلفن : 32522422-  دورنگار: 32522001
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری بسطام می‌باشد.
Powered by DorsaPortal