بخشداری بسطام
ENGLISH
بخشدار بسطام: ايجاد زير ساخت هاي لازم و فناوري هاي نوين در دستور كار مسئولين 1395/08/07
ششمين نشست شهرهاي نمونه گردشگري كشور به ميزباني بسطام
بخشدار بسطام: ايجاد زير ساخت هاي لازم و فناوري هاي نوين در دستور كار مسئولين
مهدي استيري بخشدار شهر نمونه گردشگري بسطام روز پنجشنبه در ششمين نشست شهرهاي نمونه گردشگري كشور به ميزباني بسطام، ضمن تاكيد بر فراهم كردن زير ساخت ها و امكانات لازم در راستاي جذب گردشگران داخلي و خارجي به مناطق نمونه گردشگري گفت:در تلاشيم تا با فراهم كردن زيرساخت هاي بروز و نوآوري هاي لازم براي خطه نام آور بسطام و بخش هاي تابعه اين منطقه كه از جاذبه هاي گردشگري مختلفي همچون گردشگري مذهبي و تاريخي برخوردارند گردشگران خارجي را هم جذب نماييم.
استيري در ادامه با بيان اين مطلب افزود:اقدامات نوآورانه و همچنين بهره گيري از تجهيزات بروزآوري شده همچون اينترنت پرسرعت و تجهيز شهر نمونه گردشگري بسطام به اقامتگاههاي داراي استاندارد جهاني از جمله تمهيداتي است كه در دستور كار مسئولان اين بخش قرار دارد.
بخشدار بسطام همچنين از تلاشهاي صورت گرفته در راستاي جذب سرمايه گذار نيز سخن گفت و افزود:براي ساخت هتل ها و اقامتگاههاي موردنياز منطقه در صدد جذب سرمايه گذار هستيم و بطور حتم در صورتي كه تمهيدات ما در بسطام اجرايي و به نقطه مطلوبي برسد همگان از فرصت هاي خفته در غالب صنعت گردشگري متنفع و بهره مند خواهند شد.
وي همچنين خاطرنشان كرد:براي سرمايه گذاراني كه مايل هستند در اين شهر نمونه گردشگري سرمايه گذاري نمايند،بسته هاي حمايتي و مشوق هاي لازم را در نظر گرفته ايم و چنانچه افرادي مايل به سرمايه گذاري در بخش صنعت گردشگري و توريسم بين الملل باشند ميتوانند از همراهي و مساعدتهاي مسئولين بهره مند گردند.
تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي:بسطام- خيابان شهيد طالقاني- بالاتر از امامزاده محمد(ع) جنب خيابان ارگ- كدپستي: 3641863491- تلفن : 32522422-  دورنگار: 32522001
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری بسطام می‌باشد.
Powered by DorsaPortal